ANGIELSKI DLA CIEBIE

O nas

Zobacz zdjęcia z naszej

wyprawy do Kanady ! 🙂

Witaj w świecie House of Knowledge!

Nazywamy się Agnieszka i Łukasz Klaś.

Jesteśmy pozytywnie nastawionymi do świata ludźmi, którzy uważają, że język angielski to fundament dzisiejszych czasów.

Dobra znajomość języka angielskiego otwiera bowiem drogę do wielu możliwości, którymi są na przykład swobodne zwiedzanie świata lub znalezienie dobrze płatnej pracy.

Łącząc pasję do języka angielskiego, a także podróżowania stworzyliśmy House of Knowledge, czyli miejsce, w którym nauczysz się języka angielskiego w ciekawy oraz przyjemny sposób.

Wyjątkowość i profesjonalizm House of Knowledge sygnujemy swoim nazwiskiem, dzięki czemu masz pewność, że współpraca z nami pomoże wkroczyć Tobie, Twoim dzieciom oraz całej Twojej rodzinie na właściwą ścieżkę rozwoju języka angielskiego.

Zapisując się na nasze kursy otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości usług, która potwierdzona jest stałym podnoszeniem przez nas swoich kwalifikacji u cenionych ekspertów z dziedziny edukacji, mentoringu oraz planowania.

Współpracujemy z Liderem Branży Edukacyjnej, Kamilą Rowińską, a także Panią Swojego Czasu, skutecznie budując drogę do Twojej przyszłości!

Podróż do Kanady, którą odbyliśmy w lipcu 2019 roku była dla nas spełnieniem wielkiego marzenia, a także źródłem wielu inspiracji, które zaowocowały wzbogaceniem naszych wyjątkowych podróżniczych kursów języka angielskiego Explorers o nowe, ciekawe informacje prosto z Ameryki Północnej!

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych zdjęć z pachnącej żywicą Kanady, oraz innych naszych dalekich podróży zapraszamy Cię na nasz profil na Instagramie, gdzie oprócz wspaniałych widoków będziesz mieć okazję do poznania wielu interesujących słówek oraz ciekawych informacji związanych z językiem angielskim oraz podróżami 🙂